O obchode
Tatravape.sk

naše krátke story

O nás

Náš e-shop je začínajúcim startupom úžasného tímu ľudí. Nad touto myšlienkou založenia e-shopu sme rozmýšľali už dlhšie. Stále boli nejaké nápady, myšlienky, nejaké možnosti ako e-shop založiť. Lenže sme sa prvotne k tomu nikdy nedokázali dokopať. Hoci denne či už pri káve, doma pri hraní hier, sme rozmýšľali nad tým, aké by to bolo super, keby sa nám niečo také podarí. Až konečne toho roku v októbri sa nám podarilo celý e-shop a celý náš spoločný dlhoročný nápad spustiť. A to, prečo a ako sa skupina mladých ľudí zo Slovenska do niečoho takého pustila si hneď priblížime.

Aký bol začiatok e-shopu?

Za týmto úžasným projektom sú hodiny a hodiny práce, tím ľudí, ktorí nám pomáhali a stále pomáhajú sa zdokonaľovať. Stále keď to už vyzeralo tak, že už to bude možné spustiť, sme sa ako začínajú startup museli prekopať cez ťažké začiatky. Až nakoniec bolo všetko pripravené. Presne 10.10.2022 sa nám podarilo celý e-shop spustiť, pripraviť prvú objednávku, nafotiť naše produkty a to čo sme ani nečakali sa nám v ten deň podarilo rovno tiež. Nemali sme jednu, ale dokonca naše dve prvé objednávky v deň spustenia e-shopu. Bola to krásna motivácia hneď na začiatok. Hoci stále stojíme na začiatku niečo veľkého, dúfame, že sa nám podarí ísť stále a stále dopredu a budeme môcť pracovať s tými najlepšími ľuďmi, na ktorých náš e-shop tiež stojí. A to ste vy!

Tatravape.sk

Prečo vlastný e-shop?

Ako je vyššie spomenuté, dlhšie sme nad tým rozmýšľali. Sme užívatelia elektronických cigariet, dokonca sme mali možnosť pracovať s nejakými menšími aj väčšími obchodmi, ktoré predávajú elektronické cigarety a príslušenstvo. Žiaľ, neboli sme spokojní s výberom, rýchlosťou doručenia, prípadným poradením a prístupom obchodov a e-shopov na Slovensku a v Česku. Pri e-shopoch a kamenných prevádzkach sme si veľmi zakladali na tom, aby sa jednalo o dobrú prácu, rýchle a kvalitne vybavenie, poctivú robotu a hlavne aby to predávajúci a majitelia robili ochotne a správali sa slušne a dali zákazníka na prvé miesto. Nikde sa nám tomu všetkému a takému prístupu nedostalo. Preto sme sa rozhodli to vziať do vlastných rúk a všetky tieto vymenované slovné spojenia sme odhodlaní dodržať. A môžeme vám sľúbiť, že ich aj dodržíme. Hlavne teda u vás chceme, aby ste boli na 100% spokojní. V tom nám ale musíte pomôcť aj vy!

Poradenstvo

Nakoľko aj to je niečo s čím sme sa u iných obchodoch a e-shopoch nestretli, rozhodli sme sa, že s výberom akéhokoľvek zariadenia, prípadne príslušenstva, alebo spotrebného materiálu Vám budeme pomáhať. Chceme zákazníkom pomáhať a poradiť tak, aby bol spokojný zákazník, a tak aby boli splnené požiadavky zákazníka, hoci by mali byť aj nezmyselné, stále budeme robiť všetko preto, aby spokojnosť bola na zákazníkovej strane. Viete sa s nami spojiť buď cez e-mail, Facebook alebo Instagram. Kedykoľvek a odkiaľkoľvek nám viete napísať a my vám najneskôr do 3 hodín odpíšeme. Aj počas sviatkov a víkendov! Chceme poradiť všetkým a najlepšie ako vieme. Nakoľko v našom tíme sú „ľudia z praxe“, vaperi a predajcovia, môžete sa spoľahnúť že naša pomoc, sa vám určite bude páčiť a to, že sa na nás obrátite neoľutujete!

Kamenná predajňa?

Stále stojíme na začiatku, a dúfame že nám s rozbehom pomôžete. A keď o to bude aj z vašej strany záujem tak prečo nie? V budúcnosti máme rôzne vízie a aj toto je jedna z nich.

what buyers say

Customers Reviews

FREE SHIPPING

FREE SHIPPING

From all orders over $100

Free Returns

Free Returns

Return money within 30 days

Secure Shopping

Secure Shopping

You're in safe hands

Over 10,000 Styles

Over 10,000 Styles

We have everything you need