Akcie pre mesiac Jún 2023

Dní
Hodín
Minút

Príchute Adams Vape

Adam’s Vape je séria nových a lahodných príchutí typu Shake & Vape, za výrobou ktorých stojí tím českých vaperov s rovnakým menom. Tí sa postarali o prípravu unikátnych chuťových kombinácií, ktoré potešia ako milovníkov ovocia, tak aj dezertov. V kolekcii nájdete skutočne vynikajúce zmesi vhodné na každodenné vapovanie.

Posuvník produktov

Jednorazové cigarety Elf Bar

Elf Bar sú jednorazové e-cigarety novej generácie, ktoré vám prinesú zážitok v podobe perfektného vapingu.

Táto jednorazovka vás prekvapí svojim úžasným prejavom, ktorý je až nebezpečne blízko tradičných podom. Ergonomický a štýlový design na prvý pohľad láka a vďaka jeho funkčnosti doručí skvelý vaping. Liquidy typu NicSalt zaručia jemný, ale intenzívny nikotínový hit a chuť je vďaka použitiu tých najkvalitnejších surovín autentická a intenzívna.

Všetky jednorazové cigarety Elf Bar za zníženú cenu 6.40€ !

Posuvník produktov

Náplne Liqua

Nový rad Liqua Elements predstavuje ešte lepšiu chuť, ešte lepšie zloženie a ešte lepšie balenie. Receptúra tohto e-liquidu posúva e-liquidy tohto výrobcu na úplne novú úroveň. Všetky náplne radu Liqua Elements prešli náročnými testami a získali európsku certifikáciu TPD.

E-liquid LIQUA Elements patrí k tomu najlepšiemu, čo sa dá na trhu kúpiť. Tieto e-liquidy sú určené predovšetkým európskym a americkým zákazníkom, vyznačujú sa veľmi vierohodnou chuťou danej príchute, veľkou dymivosťou.

Všetky náplne Liqua sú za zníženú cenu 3.30€ !

Posuvník produktov

Príchute Shark Attack

Príchute Imperia sú čisto českým produktom. Vyrábajú sa z kvalitných surovín vo farmaceutickej laboratóriu pri Prahe a spĺňajú všetky legislatívne požiadavky ako Európskej únie, tak samozrejme aj Českej republiky. Výrobca Boudoir Samadhi si zakladá na vysokej kvalite svojich výrobkov, o čom svedčia aj ich celoštátne obľúbenosti.

Všetky príchute Imperia Shark Attack sú za zníženú cenu 6.50€ !

Posuvník produktov